Konferenční stolky

Konferenční stolek je středem každého obývacího pokoje. Jeho funkce je jak praktická tak estetická. Stolek do obýváku je centrum pro odkládání časopisů, dálkových ovladačů, dokumentů a dokonale podrží i váš notebook. Při ležerních situacích pak obývací stolek poslouží jako servírovací stůl pro nápoje a občerstvení při sledování vašeho oblíbeného filmu. Konferenční stolky jsou nepostradaleným nábytkem do obýváku.

Konferenční stolky jsou vyráběny ve všech možných designech a provedeních. Je tak na vás vybrat si stolek, který oživí vás obývací pokoj.

Většina konferenčních stolků je koncipována s úložnou přihrádkou pod hlavní deskou stolu. Tento ověřený koncept poskytuje vrchní desku pro snadné a přístupné místo a spodní přihrádku pro odklízení právě nepotřebných předmětů. Dalším typem jsou skandivánské konferenční stolky, které jsou typické oválným tvarem a třemi nohy. Kromě tvaru jsou stolky do obýváku vyráběny z různých materiálů. Pro více pracovní prostředí jsou typické skleněné konfereční stolky. Do moderné pojatého obývacího pokoje jsou vhodné plastové konferenční stoly.

Zobrazeno 9 výsledků