Publikováno

Jak vybrat komodu se zásuvkami

Komoda vytvoří místo pro ukládání věcí a doplní styl celého pokoje. Komody se zásuvkami mohou mít mnoho tvarů a podob. Šuplíky jsou praktické pro ukládání velkého množství věcí. Představte si, že máte pokoj, kde je všechno organizované a utříděné. Ale kde jsou všechny nezbytnosti uložené? Přeci v pořádné komodě se zásuvkami. Vyberte si takovou, která v sobě ukrývá příběh. Starobylý vzhled budí dojem dávných vzpomínek a budete překvapeni, jak zútulní váš interiér. Chybu ale určitě neuděláte ani při volbě moderních provedení. Cílem je získat dostatek úložného prostoru a další funkčně dekorativní prvek do interiéru.

Bílá Vintage komoda se zásuvkami
Bílá Vintage komoda se zásuvkami

Jak vybrat komodu se zásuvkami?

Komoda může být vysoká, ale i široká a dlouhá. Při výběru záleží na rozměrech a na tom, kolik věcí dokáže pojmout. Nejdříve si zpracujte přehledný plánek, kde uvidíte, jakých maximálních rozměrů může dosahovat vybraná komoda. Je dobré zohlednit i to, jak velké budou jednotlivé zásuvky. Podle toho totiž určíte, jestli vám získaný úložný prostor bude stačit. Komody se zásuvkami najdou své využití v kuchyni, v ložnici, v obývacím pokoji, v předsíni, ale i v dětském pokoji. Dají se snadno kombinovat s dalšími kusy nábytku a při chytré volbě vytvoříte efektivní využití volného prostoru. Kromě rozměrů hraje roli jistě i vzhled komody. Vybírejte mezi moderně laděnými variantami, ale i klasicky vypadajícími komodami. Se správnou komodou snadno vytvoříte interiér v provensálském či skandinávském stylu. Nezapomeňte vybírat podle stylu panujícím v dané místnosti. Získáte promyšlený celek povznesený zdánlivě takovou maličkostí, jako je komoda se šuplíky.

Barevná komoda s 28 zásuvkami
Barevná komoda s 28 zásuvkami

Na vrchu komody umístíte dekorace a doplňky pro doladění celkového vzhledu místnosti. Vrchní prostor se dá využít i pro odkládání knih či elektroniky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *